People

Keit Nestor
Manager
keit@portartur.ee
+372 447 8887

              

Elen Viljak
Customer Relationship Coordinator
elen@portartur.ee
+372 447 8881

Ülle Kaha
Chief Accountant
ylle@portartur.ee
+372 442 5590

Eha Juurikas
Accountant
eha@portartur.ee
+372 442 5590

Ave Reinson
Marketing Manager
ave@portartur.ee
+372 5666 4002

Kristi Teras
Marketing Project Manager
kristi@portartur.ee
+372 523 7274

Meigo Pruudel
Event Marketing Project Manager
meigo@portartur.ee
+372 505 5456

Toomas Aomere
Economic Manager
toomas@portartur.ee
+372 5333 3402

Kristo Kert
Technical Specialist
kristo@portartur.ee
+372 5333 3304

              

Rein Viher
Technical Manager
rein@portartur.ee
+372 5333 3405

Ly Piirlaid
Chief Administrator
ly@portartur.ee
+372 447 8888
+372 447 8889

Vivika Lepa
Administrator
vivika@portartur.ee
+372 447 8888
+372 447 8889

Arle Kuivas
Administrator
arle@portartur.ee
+372 447 8888
+372 447 8889


(kopeeri 1)

[Translate to en:]

Keit Nestor
tegevjuht
keit@portartur.ee
447 8887

              

Piret Teearu
kliendisuhete juht
piret@portartur.ee
447 8881

Ülle Kaha
pearaamatupidaja
ylle@portartur.ee
442 5590

Eha Juurikas
raamatupidaja
eha@portartur.ee
442 5590

Ave Reinson
turundusjuht
ave@portartur.ee
5666 4002

Margot Kuuskmann
turunduse ja reklaami projektijuht
margot@portartur.ee
5666 8338

Toomas Aomere
majandusjuht
toomas@portartur.ee
5333 3402

Erdi Tõniste
hooldusspetsialist
erdi@portartur.ee
5342 8289

Rein Viher
tehnikajuht
rein@portartur.ee
5333 3405

              

Tanel Tähve
hooldustehnik-liftimontöör

Ly Piirlaid
peaadministraator
ly@portartur.ee
447 8888, 447 8889

Vivika Lepa
administraator
vivika@portartur.ee
447 8888, 447 8889

Arle Kuivas
administraator
arle@portartur.ee
447 8888, 447 8889